P355NL1 Stalen gelaste buis
P355NL1 stalen gelaste buisis een genormaliseerde, lasbare fijnkorrelige drukbuis in materiaalnummer 1.0566, gemaakt volgens EN 10217-3:2019, die een gegarandeerde Charpy-impactenergie van 27 J draagt bij −40 graden in de dwarsrichting. Het levert een minimale vloeigrens van 355 MPa (51,5 ksi) in dunne secties, aflopend naar 295 MPa (42,8 ksi) bij een wand van 250 mm, met een treksterkte van 490–630 MPa (71–91 ksi).
Deze kwaliteit behoort tot de familie van drukapparatuur (EN 10028-3 / EN 10217-3), niet tot de familie van constructiestaal, en is de standaard Europese keuze voor vaten en leidingen die bestand moeten zijn tegen bros scheuren in koude klimaten of bij cryogene toepassingen.
GNEE levert P355NL1 als ERW/HFW- en SAW-gelaste buizen met een buitendiameter van 10,2–2540 mm (0,40–100 inch), een wand van 0,5–40 mm (0,02–1,57 inch), in lengtes tot 12 000 mm (472 inch), met EN 10204 3.1-certificaten en inspectie door derden-op verzoek.Stuur uw OD × muur, hoeveelheid en impactvereiste voor een offerte.
Technische specificaties
| Parameter | Vermogen |
|---|---|
| Standaard | EN 10217-3:2019 (gelast); kwaliteit ook in EN 10028-3, EN 10216-3:2014 |
| Materiaalnummer | 1.0566 |
| Buitendiameter | 10,2–2540 mm (0,40–100 inch) |
| Wanddikte | 0,5–40 mm (0,02–1,57 inch) |
| Lengte | Tot 12 000 mm (472 inch); vast of willekeurig |
| Lassen route | ERW/HFW voor kleine-tot-middelgrote diameters; ZAAG voor grote diameters |
| Eindigt | Gewoon, afgeschuind (V of J) of met dop, afhankelijk van de vereiste |
| Oppervlakte / coating | Zwart, gelakt, verzinkt, FBE, 3LPE/3LPP, of zoals gespecificeerd |
| Leveringsconditie | Genormaliseerd (+N) |
| Certificering | EN 10204 3.1 standaard; 3.2 met TÜV/SGS/BV/LR-getuige beschikbaar |
Chemische samenstelling
| Element | P355NL1 (max.%) |
|---|---|
| Koolstof (C) | 0.18 |
| Silicium (Si) | 0.50 |
| Mangaan (Mn) | 1.10–1.70 |
| Fosfor (P) | 0.025 |
| Zwavel (S) | 0.015 |
| Stikstof (N) | 0.012 |
| Aluminium totaal (Al) | Groter dan of gelijk aan 0,020 |
| Chroom (Cr) | 0.30 |
| Koper (Cu) | 0.30 |
| Molybdeen (Mo) | 0.08 |
| Nikkel (Ni) | 0.50 |
| Niobium (Nb) | 0.05 |
| Titaan (Ti) | 0.03 |
| Vanadium (V) | 0.10 |
| Nb + Ti + V | 0.12 |
Elk gecontroleerd element beheert een specifiek risico: koolstof en de micro{0}}legeringen houden sterkte en lasbaarheid in balans, aluminium zorgt voor korrelverfijning voor taaiheid, en de strakke zwavel-/fosforlimieten beschermen tegen lamellaire scheuren en brosscheuren. Houd er rekening mee dat de NL-kwaliteiten koolstof beperken tot 0,18% - strenger dan de 0,20% die is toegestaan op P355N/NH - omdat de taaiheid bij lage-temperaturen afhangt van een slankere analyse.
Mechanische eigenschappen
| Eigendom | P355NL1 |
|---|---|
| Vloeisterkte ReH (kleiner dan of gelijk aan 16 mm) | 355 MPa (51,5 ksi) |
| Vloeisterkte (16–40 mm) | 345 MPa (50,0 ksi) |
| Vloeisterkte (40-60 mm) | 335 MPa (48,6 ksi) |
| Vloeisterkte (60–100 mm) | 315 MPa (45,7 ksi) |
| Vloeisterkte (100–150 mm) | 305 MPa (44,2 ksi) |
| Vloeisterkte (150–250 mm) | 295 MPa (42,8 ksi) |
| Treksterkte Rm (kleiner dan of gelijk aan 60 mm) | 490–630 MPa (71–91 ksi) |
| Treksterkte (60–100 mm) | 470–610 MPa (68–88 ksi) |
| Treksterkte (100–150 mm) | 460–600 MPa (67–87 ksi) |
| Treksterkte (150–250 mm) | 450–590 MPa (65–86 ksi) |
| Verlenging A (longitudinaal, kleiner dan of gelijk aan 60 mm) | 22 % |
| Elongation A (>60–250 mm) | 21 % |
| Impact, dwars (Charpy V) | 27 J min bij −40 graden (NL1 definiërende test) |
| Impact, longitudinaal (Charpy V) | 40 J bij −40 graden; 30 J bij −50 graden |
| Testnormen | EN ISO 6892-1 (treksterkte), EN ISO 148-1 (impact) |
De opbrengstcijfers nemen af met de dikte in vaste banden; ontwerpen met een nominale waarde van 355 MPa bij een wand van 200 mm zou de toelaatbare spanning met ongeveer 17% overschatten. Impactwaarden zijn de kwalificatietemperaturen - zie de FAQ over waarom −40 graden niet automatisch de ontwerptemperatuur is.
P355 Familieselectie - N, NH, NL1, NL2
| Vereiste | P355N | P355NH | P355NL1 | P355NL2 |
|---|---|---|---|---|
| Temperatuur rol | Kamertemp | Verhoogde temperatuur | Lage temperatuur (-40 graden) | Lage temperatuur (-50 graden) |
| Impacttest | 0 graden, 27 J transv. | 0 graden (geen lage-temperatuurkwaliteit) | −40 graden, 27 J transv. | −50 graden, 27 J transv. |
| Fosfor (P) max | 0.025 | 0.025 | 0.025 | 0.020 |
| Zwavel (S) max | 0.015 | 0.015 | 0.015 | 0.010 |
| Koolstof (C) max | 0.20 | 0.20 | 0.18 | 0.18 |
| Typisch gebruik | Algemene drukonderdelen | Warme service tot 400 graden | Koude-klimaatschepen/leidingen | Noordpoolgebied / −50 graden service |
P355NL1 versus P355NH versus P355NL2
| Cijfer | Temperatuur rol | Kies wanneer |
|---|---|---|
| P355NL1 | Lage temperatuur, −40 graden qual. | Koud-klimaat of lage-MDMT-drukapparatuur zonder extreme kou |
| P355NH | Verhoogde temperatuur tot 400 graden | Hotservice waarbij ontwerpstress bij hoge temperaturen van belang is |
| P355NL2 | Lage temperatuur, −50 graden qual. | Noordpoolgebied of waar het ontwerp specifiek een kwalificatie van −50 graden vereist |
De keuze wordt bepaald door de gebruikstemperatuur, niet door sterkte. - alle drie delen dezelfde opbrengstladder van 355 MPa. Kies de temperatuurklasse die past bij het ontwerp en bevestig de onzuiverheidsklasse alleen als de code of koper de strengere P/S van NL2 eist.
Gelast (ERW/HFW of SAW) versus naadloos
| Route | Geschiktheid van maat | Sterkte van de route |
|---|---|---|
| ERW/HFW gelast | Kleine tot middelmatige diameter, dunne tot middelmatige wand | Kosteneffectieve, consistente las, volledige NDT van de naad |
| ZAAG gelast | Grote diameter, zwaardere wand | Breed maatbereik, economisch voor grote boring |
| Naadloos (EN 10216-3) | Alle diameters, geen naad | Geen longitudinale las; gebruikt waar een naad door specificatie is uitgesloten |
Alle routes voldoen aan dezelfde P355NL1-chemie en mechanische kwaliteit; de las is de enige extra variabele en wordt gecontroleerd door naad-NDT plus genormaliseerde warmtebehandeling.
Voordelen
De commerciële waarde van P355NL1 is meetbaar, niet decoratief. - Elk voordeel is terug te voeren op een gecontroleerd eigendom:
Gegarandeerde taaiheid van −40 graden.Een gekwalificeerde dwarse impact van 27 J bij −40 graden neemt het giswerk weg van de kwalificatie voor koud-gebruik en vermindert de behoefte aan hoogwaardige legeringen bij- lage temperaturen.
355 MPa opbrengst tegen een grondstoffenprijs.De kwaliteit valt in de klasse met gemiddelde-sterktedruk, zodat ontwerpers een aanzienlijke marge behalen zonder de kosten van gehard-en-getemperd of hoger- gelegeerd staal.
Uitstekende lasbaarheid.Laag koolstofgehalte (minder dan of gelijk aan 0,18%) en gecontroleerde S/P plus korrel-raffinage van aluminium geven een laag risico op koude scheuren en stabiele hitte-beïnvloed-zonetaaiheid onder normale procedures.
Eén klasse bestrijkt een breed diktebereik.Eén materiaal ondersteunt muren van enkele millimeters tot 250 mm, met slechts een voorspelbare opbrengststap-naar beneden, waardoor voorraad en inkoop worden vereenvoudigd.
Volledige Europese certificeringsketen.EN 10028-3 / EN 10217-3 met PED 2014/68/EU-scope en EN 10204 3.1/3.2-certificaten voldoet direct aan de EU- en vele internationale richtlijnen voor drukapparatuur.
Toepassingen
P355NL1 wordt overal geselecteerd waar een systeem onder druk werkt in koude omgevingsomstandigheden of waar een lage ontwerptemperatuur moet worden gekwalificeerd zonder de materiaalklasse te veranderen. Vijf applicatiegroepen dekken het grootste deel van de vraag:
LPG-, propaan- en butaanopslagvaten
Gasopslag onder druk- is de klassieke toepassing. De gegarandeerde taaiheid van −40 graden beschermt tegen brosse breuk tijdens het vullen, legen en transporteren bij koud-weer. Daarom wordt NL1 veel vaker gespecificeerd dan N voor deze schepen.
Drukleidingen in koude klimaten
Proces- en nutsleidingen in noordelijke regio's, offshore-topsides en aangrenzende faciliteiten in de Noordpool{0}} maken gebruik van NL1, zodat de lijn kan worden gekwalificeerd voor lage ontwerpmetaaltemperaturen zonder over te stappen op een exotische legering.
Ketels en onderdelen van stoomapparatuur
Verdeelstukken, collectoren en stoom{0}}systeemonderdelen die een lage- temperatuurstart- of koude stand-by kennen, profiteren van de taaiheid van deze kwaliteit, als aanvulling op de drukwaarde.
Shell-en-buizenwarmtewisselaars en procesgasapparatuur
Kanalen, mantels en buisplaten in cryogene-aangrenzende procestreinen (inclusief LNG-aangrenzende afhandeling) zijn afhankelijk van NL1 waar de bedrijfstemperatuur het kwalificatiepunt nadert.
Koude-regio olie- en gasoppervlakteapparatuur
Afscheiders, scrubbers en compressoronderdelen die worden blootgesteld aan winterse omgevingstemperaturen worden routinematig gebouwd op basis van NL1 om op kosteneffectieve wijze te voldoen aan de lokale MDMT-vereisten.
Kwaliteitscontrole en testen
Verificatie van treksterkte en opbrengstvolgens EN ISO 6892-1 bij de dikte-geschikte waarden, waarmee de trapsgewijze opbrengstladder wordt bevestigd.
Transversale Charpy-impact bij de gespecificeerde temperatuur(−40 graden voor NL1) volgens EN ISO 148-1, de bepalende test van de kwaliteit.
Las-niet-destructief lasonderzoek- ultrasoon of wervelend-huidig onderzoek van de ERW/HFW- of SAW-naad als routinematige freespraktijk.
Afvlakkings- of buigtestom de taaiheid en naadintegriteit van de gelaste buis te bevestigen.
Dimensionale en visuele inspectieinclusief buitendiameter, wanddikte, lengte en eindconditie volgens de bestelling.
NL 10204 3.1 certificaatherleidbaar tot het heatnummer; 3.2 met derde-getuige beschikbaar.
Waarom Bron P355NL1 van GNEE
Geïntegreerd aanbod voor de P355-familie - N, NH, NL1 en NL2 - met consistente chemie en certificaten, zodat uw cijferwijziging één enkele bron is.
ERW/HFW- en SAW-routes in één pijpleiding, met een buitendiameter van 10,2–2540 mm, zonder de order over fabrieken te verdelen.
EN 10204 3.1 standaard, 3.2 met TÜV/SGS/BV/LR-getuige op aanvraag, en volledige traceerbaarheid van -nummers.
Technische beoordeling van uw impact-vereiste voor temperatuur en MDMT voordat de bestelling wordt bevestigd, zodat de geleverde kwaliteit overeenkomt met de ontwerpcode.
P355NL1 Leverancier van stalen gelaste buizen-GNEE-team

GNEE-klanten

GNEE-tentoonstelling

Test en inspectie

Verpakking en verzending

Stuur uw buitendiameter × wanddikte, hoeveelheid, lengte en impactvereiste. - Ons technische team zal de specificatie bevestigen en een offerte terugsturen met de levertijd.
Vraag een offerte voor P355NL1 stalen gelaste buizen aan
Veelgestelde vragen
Wat is het verschil tussen P355NL1 en P355NL2?
Beide delen dezelfde opbrengstklasse van 355 MPa en een vrijwel identieke chemie. Het enige materiële verschil is de gegarandeerde impacttesttemperatuur en strengere onzuiverheidslimieten op NL2: P355NL1 is gekwalificeerd bij −40 graden (27 J transversaal minimum) met P kleiner dan of gelijk aan 0,025% en S kleiner dan of gelijk aan 0,015%, terwijl P355NL2 gekwalificeerd is bij −50 graden met P kleiner dan of gelijk aan 0,020% en S kleiner dan of gelijk aan 0,010%. Kies alleen voor NL2 als het ontwerp een kwalificatie van −50 graden vereist; anders is NL1 de standaard koude-klimaatklasse.
Waarin verschilt P355NL1 van P355NH?
P355NH is de hoge- temperatuurkwaliteit met ontwerpwaarden tot 400 graden (Rp0,2 daalt van ongeveer 304 MPa bij 100 graden tot 167 MPa bij 400 graden). P355NL1 is de kwaliteit bij lage-temperaturen, gekwalificeerd door een Charpy-impacttest bij −40 graden. Ze zijn niet uitwisselbaar op basis van temperatuurrol - NH voor warme dienst, NL1 voor koude dienst. De "H" gaat over hoge temperaturen, de "L" over lage temperaturen.
Kan P355NL1 worden gebruikt als constructiestaal zoals S355NL?
Nee. P355NL1 is een drukvatstaal volgens EN 10028-3 (en buisvorm EN 10217-3), met PED 2014/68/EU-reikwijdte en strengere zwavel-/fosforlimieten voor lasbaarheid en weerstand tegen brosscheuren. S355NL is een constructiestaal volgens EN 10025-3 voor algemeen gebruik bij −50 graden. Ze delen een opbrengst van 355 MPa, maar behoren tot verschillende standaardfamilies, verschillende inspectie-eisen en verschillende ontwerpcodes. Schrijf de juiste aanduiding en norm op de inkooporder; vervang het een niet door het ander.
Waarom verandert de vloeigrens van P355NL1 met de wanddikte?
Zoals alle drukstaalsoorten- wordt P355NL1 gespecificeerd door een minimale vloeigrens die afneemt met de dikte: 355 MPa voor minder dan of gelijk aan 16 mm, 345 MPa bij 16–40 mm, 335 MPa bij 40–60 mm, 315 MPa bij 60–100 mm, 305 MPa bij 100–150 mm en 295 MPa bij 150–250 mm (genormaliseerd). Ook de treksterkte neemt af boven 60 mm. Ontwerp altijd op basis van de waarde voor uw werkelijke wanddikte, niet op basis van 355 MPa.
Betekent de −40 graden impacttest dat de buis kan worden gebruikt tot −40 graden?
−40 graden is de Charpy V-notch-kwalificatietemperatuur (27 J transversaal minimum) die de NL1-klasse definieert. Dit is niet automatisch de toegestane minimale ontwerpmetaaltemperatuur. De werkelijke MDMT is afhankelijk van de ontwerpcode (EN 13445, PD 5500, ASME VIII), de dikte van het onderdeel en de fabricageroute, inclusief eventuele hittebehandeling met spanningsverlichting. Bevestig de MDMT bij uw ontwerpautoriteit; het cijfer van -40 graden bewijst de kwalificatie van de taaiheid, en niet een vrije ontwerptemperatuur.
Is P355NL1 lasbaar en kan het na-warmtebehandeld worden?
P355NL1 heeft een goede lasbaarheid als fijnkorrelig genormaliseerd staal en kan met alle gangbare processen worden gelast. De "L"-kwaliteiten zijn iets gevoeliger voor scheuren bij herverhitting (spanningsverlichting) dan N/NH-kwaliteiten, dus als spanningsverlichting na het lassen vereist is, moeten de houdtemperatuur en de inweektijd worden overeengekomen met de walserij en gecontroleerde - EN 10216-3 beperkt de spanningsverminderingshoudtemperatuur voor deze kwaliteiten. Voorverwarmen moet de WPS volgen; voor de meeste diktes is een lichte voorverwarming van 50–100 graden typisch, wat wordt bevestigd door de lasprocedure.
Welke norm en editie is van toepassing op P355NL1 gelaste buis?
Gelaste buizen vallen onder EN 10217-3:2019 (elektrisch gelaste en ondergedompelde booggelaste buizen van fijnkorrelig staal met gespecificeerde ruimte-, hoge- en lagetemperatuureigenschappen), die EN 10217-3:2002 vervangt. De moederkwaliteit wordt gedefinieerd in EN 10028-3 (plaat) en EN 10216-3:2014 (naadloos). Materiaalnummer is 1.0566. Vermeld de norm met het jaar van uitgave, zodat de molencertificaten overeenkomen met de huidige uitgifte.
Welk certificaat en welke keuring worden bij de P355NL1 gelaste buis geleverd?
Standaard wordt een EN 10204 3.1 keuringscertificaat meegeleverd; NL 10204 3.2 met derde-getuige (TÜV, SGS, BV, Lloyd's) is op aanvraag beschikbaar. Walstests omvatten trek-, afvlakkings- of buigtests, dwarse Charpy bij de gespecificeerde temperatuur, en las-lijn- en/of volledige-niet--lichaamstests, afhankelijk van de lasroute. Ultrasoon of wervelstroom-testen van de las is routine voor ERW/HFW- en SAW-buizen.
Populaire tags: p355nl1 stalen gelaste buis, China p355nl1 stalen gelaste buis fabrikanten, leveranciers
Een paar
L245 L290 ERW-buisVolgende
P355NH stalen gelaste buisMisschien vind je dit ook leuk
Aanvraag sturen













